עבור חובבי האספרסו חזק, קפוצ׳ינו (או לאטה כמו שהוא נקרא במקומות מסויימים) מקפסולה יכול להיות עדין. זה נעוץ בעובדה שכמות הקפה בקפסולה נע בין 5 גר׳ ל- 5.8 גר׳, בעוד הכמות המסורתית בכוס אספרסו הוא 8 גר׳. בבתי קפה נהוג אפילו להכין קפוצ׳ינו מאספרסו המכיל עד  11 גר׳ או אספרסו כפול שיכול להגיע עד ל22 גר׳.

אני באופן אישי מאוד לא אוהב קפה מקפסולות למרות שאנחנו מוכרים כאן, בעיקר מכיוון שטעם האלומניום או הפלסטיק חודר לקפה הטחון ומשאיר טעם לואי.

עם הצמיחה המהירה של שוק הקפה, מכונות הקפה, והקפסולות התואמות בישראל, ניתן לראות מכונות קפה הנמכרות בסופרים, בחנויות חשמל, בסופרפארם ואפילו בתחנות דלק. המגוון יכול להיות מבלבל מאוד ויש קושי לצרכנים למצוא את הקפסולות ואו את המכונות המתאימות לטעם שלהם.

אם אתה לא אוהב את הקפה של בית הקפה שלך, אתה תמיד יכול לשתות במקום אחר. ברגע שקנית מכונה אתה תקוע עם הטעמים אשר מציע המותג.

פעם ההמלצה היתה לנסות את טעמי הקפה בחנות לפני שאתה קונה או מתחייב למכונה ספציפית, אנחנו מאפשרים לך לנצח את השיטה. לא יודע איך אתה אוהב את הקפה איזה פולים איזה טעם מתאים לך.

בא תקנה אצלנו רק פולים בהתחיבות ל24 קילו, תקבל הביתה עד 6 שליחויות בתקופה הזו, ותוכל להנות ממגון של טעמים, הקפה לא מתקלקל השקיות שלנו משמרות את הפולים. המכונות שלנו טוחנות אותם במקום ואתה תהנה מקפה טעים עשיר עם ארומה טרייה בכל כוס.

מרגש לא?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.